ART / Lithographs / Litograph in colors 13862099
nr 1386 2099
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Lila paket. Signed, numbered 247/375. Sheet: 25, 5x20, 5 cm, outer dimensions including frame: 44x38 c m,
LITOGRAPH IN COLORS, Lila paket. Signerad, numrerad 247/375. Bladets mått: 25,5x20,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 c m
1500
SEK 2200
Monday Mars 22 2021
at 20:01:47
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
700 kr
350 kr
400 kr
800 kr
6
700 kr
800 kr (Robot)
6
900 kr
7
1.000 kr
8
1.100 kr
9
1.200 kr
9
1.400 kr
10
2.000 kr
11
1.600 kr
10
1.700 kr (Robot)
11
1.800 kr
10
1.900 kr (Robot)
11
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann